✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Midnight 3087SP Mechanical Keyboard
Keyboard
| Switch | TTC Gold Red |
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 442*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Double Shot |
| Side-Printed | N/A |

Select Layout Size
Select Switch
From $121.00
Midnight 3087SP Mechanical Keyboard—
$121.00
More Images















Midnight 3087SP Mechanical Keyboard
Keyboard
| Switch | TTC Gold Red |
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 442*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Double Shot |
| Side-Printed | N/A |

Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Keyboard
| Switch | TTC Gold Red |
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 442*132*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | Cherry |
| Printing Technology | Double Shot |
| Side-Printed | N/A |

























