✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

MonsGeek ICE 75
| Keyboard | |
| Switch | V3 Crystal Pro |
| Interface | Bluetooth 5.0/2.4GHz Receiver/USB Type C |
| Mount | Gasket |
| Macro | MonsGeek Driver |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB Backlit |
| Battery | 3000mAh |
| Hot-Swappable | Yes |
| General | |
| Model | ICE 75 |
| Dimensions | 334*144*31mm |
| Weight | Approximately 0.74KG |
| Material | PC Material |
| Profile | OSA |
| Printing Technology | UV Printed |
| Side-Printed | N/A |
Select Color
From $33.95
Original: $97.00
-65%MonsGeek ICE 75—
$97.00
$33.95More Images


MonsGeek ICE 75
| Keyboard | |
| Switch | V3 Crystal Pro |
| Interface | Bluetooth 5.0/2.4GHz Receiver/USB Type C |
| Mount | Gasket |
| Macro | MonsGeek Driver |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB Backlit |
| Battery | 3000mAh |
| Hot-Swappable | Yes |
| General | |
| Model | ICE 75 |
| Dimensions | 334*144*31mm |
| Weight | Approximately 0.74KG |
| Material | PC Material |
| Profile | OSA |
| Printing Technology | UV Printed |
| Side-Printed | N/A |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Keyboard | |
| Switch | V3 Crystal Pro |
| Interface | Bluetooth 5.0/2.4GHz Receiver/USB Type C |
| Mount | Gasket |
| Macro | MonsGeek Driver |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB Backlit |
| Battery | 3000mAh |
| Hot-Swappable | Yes |
| General | |
| Model | ICE 75 |
| Dimensions | 334*144*31mm |
| Weight | Approximately 0.74KG |
| Material | PC Material |
| Profile | OSA |
| Printing Technology | UV Printed |
| Side-Printed | N/A |






















