✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Saint Seiya 3108v2

| Switch | Akko CS Ocean Blue/Akko CS Rose Red/Akko CS Matcha Green |
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 440*140*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | JDA |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |


Select Switch
From $38.15
Original: $109.00
-65%Saint Seiya 3108v2—
$109.00
$38.15More Images







Saint Seiya 3108v2

| Switch | Akko CS Ocean Blue/Akko CS Rose Red/Akko CS Matcha Green |
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 440*140*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | JDA |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |


Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Switch | Akko CS Ocean Blue/Akko CS Rose Red/Akko CS Matcha Green |
| Interface | USB Type C |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | No backlit/Support Led Mod by users with preserved LED slots |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | 3108 |
| Dimensions | 440*140*41mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | JDA |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |


























