✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Silent 3084 BT 3.0
Keyboard
| Switch | Cherry MX Brown/Cherry MX Blue/Cherry MX Red |
| Interface | Bluetooth/USB Type C |
| Macro | N/A |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | N/A |
| Hot-Swappable | N/A |
Disclaimer: The product is divided into two batches, the keycaps are subject to actual arrival.
General
| Model | 3084 |
| Dimensions | 315*126*38mm |
| Weight | Approximately 0.84KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |
Select Switch
From $42.35
Original: $121.00
-65%Silent 3084 BT 3.0—
$121.00
$42.35More Images








Silent 3084 BT 3.0
Keyboard
| Switch | Cherry MX Brown/Cherry MX Blue/Cherry MX Red |
| Interface | Bluetooth/USB Type C |
| Macro | N/A |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | N/A |
| Hot-Swappable | N/A |
Disclaimer: The product is divided into two batches, the keycaps are subject to actual arrival.
General
| Model | 3084 |
| Dimensions | 315*126*38mm |
| Weight | Approximately 0.84KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Keyboard
| Switch | Cherry MX Brown/Cherry MX Blue/Cherry MX Red |
| Interface | Bluetooth/USB Type C |
| Macro | N/A |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | N/A |
| Hot-Swappable | N/A |
Disclaimer: The product is divided into two batches, the keycaps are subject to actual arrival.
General
| Model | 3084 |
| Dimensions | 315*126*38mm |
| Weight | Approximately 0.84KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Dye-Sublimation |
| Side-Printed | N/A |
























