✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

MOD 007 HE PC Purple Melody
| Keyboard | |
| Switch | Magnetic Switch |
| Interface | USB Type C |
| Mount | Gasket |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB Backlit |
| Battery | N/A |
| Hot-Swappable | Yes |
| General | |
| Model | MOD 007 PC HE |
| Dimensions | 333*147*32mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Dye-sub |
| Side-Printed | N/A |
Select Color
Select Switch
Select Connection type
From $52.85
Original: $151.00
-65%MOD 007 HE PC Purple Melody—
$151.00
$52.85More Images

















MOD 007 HE PC Purple Melody
| Keyboard | |
| Switch | Magnetic Switch |
| Interface | USB Type C |
| Mount | Gasket |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB Backlit |
| Battery | N/A |
| Hot-Swappable | Yes |
| General | |
| Model | MOD 007 PC HE |
| Dimensions | 333*147*32mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Dye-sub |
| Side-Printed | N/A |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Keyboard | |
| Switch | Magnetic Switch |
| Interface | USB Type C |
| Mount | Gasket |
| Macro | Akko Macro V1.0 |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB Backlit |
| Battery | N/A |
| Hot-Swappable | Yes |
| General | |
| Model | MOD 007 PC HE |
| Dimensions | 333*147*32mm |
| Weight | Approximately 1.2KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Dye-sub |
| Side-Printed | N/A |




















