✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

MonsGeek MG75S HE Shine-through
Keyboard
| Switch | Kaih Sakura Pink Magnetic |
| Interface | USB Type C |
| Macro | MonsGeek Cloud Driver |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | MG75S |
| Dimensions | 33.3*14.35*4.2cm |
| Weight | Approximately 1.05KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Double Shot |
| Side-Printed | N/A |
$42.35
Original: $121.00
-65%MonsGeek MG75S HE Shine-through—
$121.00
$42.35More Images



MonsGeek MG75S HE Shine-through
Keyboard
| Switch | Kaih Sakura Pink Magnetic |
| Interface | USB Type C |
| Macro | MonsGeek Cloud Driver |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | MG75S |
| Dimensions | 33.3*14.35*4.2cm |
| Weight | Approximately 1.05KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Double Shot |
| Side-Printed | N/A |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Keyboard
| Switch | Kaih Sakura Pink Magnetic |
| Interface | USB Type C |
| Macro | MonsGeek Cloud Driver |
| N-Key Rollover | Supported |
| Disable Winlock | Supported |
| Backlit | RGB |
| Hot-Swappable | N/A |
General
| Model | MG75S |
| Dimensions | 33.3*14.35*4.2cm |
| Weight | Approximately 1.05KG |
| Material | PBT Material |
| Profile | OEM |
| Printing Technology | Double Shot |
| Side-Printed | N/A |




















